درباره ما

پایگاه اینترنتی طب ست در سال 1398 به منظور افزایش سطح رفاهی مصرف کنندگان و بهبود سطح کیفی بازار لوازم و تجهیزات پزشکی شروع به کار نمود. این پایگاه با هدف دسترسی آسان و فروش محصولات با کیفیت از برندهای معتبر ایران و جهان با نازلترین قیمت کار خود را آغاز کرده است.

طب ست در راستای حمایت از تولید داخلی و فروش محصولات با کیفیت ایرانی در زمینه های توانبخشی ارتوپدی، لوازم پزشکی ، بالش های طبی و ... با تکیه بر تیم فنی مجرب و با سابقه طب ست که در زمینه ی تهیه و توزیع لوازم پزشکی در سراسر تهران و شهرستان ها فعالیت دارند، توانسته نظر تولیدکننده های این حوزه را به خود جلب کند.

همان طور که گفته شد از نکات قوت پایگاه اینترنتی طب ست حضور تیم متخصص در کنار تامین کنندگان با سابقه در بازار است که به سبب وجود این تیم قوی قادر به ارائه ی محصولات با کیفیت با حد اقل قیمت برای مصرف کنندگان خواهد بود

تیم فنی و تامین کنندگان طب ست با سابقه ی بیش از نیم قرن می توانند تکیه گاه مطمئن برای خریداران طب ست باشند.

اطلاعاتی که درپایگاه اینترنتی طب ست در اختیار شما قرار میگیرد به صورت مداوم به روز رسانتی شده و شما با مطالعه ی مقالات و توضیحات کالاها میتونید به یک کارشناس در زمینه ی تجهیزات پزشکی ، توان بخشی ، و نگهداری سالنمد، معلول و... در منزل تبدیل شوید. در صورت هرگونه ابهام می توانید با کارشناسان فروش پایگاه طب ست تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

طب ست مرسولات مشتریان را در اسرع وقت و بهنحوی که خریدار در هنگام خرید انتخاب کرده ارسال می کند.

صاحب امتیار طب ست جناب آقای علی مقدس جعفری بوده و به هیچ وجه طب ست مربوط به شخص حقوقی نمی باشد.صفحه مناسب چاپ