منو
طب ست فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

پایگاه اینترنتی طب ست در سال 1398 به منظور افزایش سطح رفاهی مصرف کنندگان و بهبود سطح کیفی بازار لوازم و تجهیزات پزشکی شروع به کار نمود. این پایگاه با هدف دسترسی آسان و فروش محصولات با کیفیت از برندهای معتبر ایران و جهان با نازلترین قیمت کار خود را آغاز کرده است. البته قابل ذکر هست که طب ست زیر مجموعه فروشگاه “تجهیزات پزشکی ۱۷ شهریور” هست. فروشگاه “تجهیزات پزشکی هفده شهریور” با سابقه‌ای بیش از ۶ ده فعالیت.

طب ست در راستای حمایت از تولید داخلی و فروش محصولات با کیفیت ایرانی در زمینه‌ی تجهیزات پزشکی همچون توانبخشی ارتوپدی، لوازم پزشکی ، بالش های طبی و … با تکیه بر تیم فنی مجرب و با سابقه طب ست که در زمینه ی تهیه و توزیع لوازم پزشکی در سراسر تهران و شهرستان ها فعالیت دارند، توانسته نظر تولیدکننده های این حوزه را به خود جلب کند.

همان طور که گفته شد از نکات قوت طب ست حضور تیم متخصص در کنار تامین کنندگان با سابقه در بازار است که به سبب وجود این تیم قوی قادر به ارائه ی محصولات با کیفیت با حداقل قیمت برای مصرف کنندگان خواهد بود. طب ست با توجه به سابقه‌ی زیاد تجهیزات پزشکی ۱۷ شهریور  با برندهای ایرانی همکاری های متعدد دارد، همچون طب و صنعت، تن یار، واردکنندگان امرون و سایر برندها.

فروشگاه تجهیزات پزشکی 17 شهریور واقع در خیابان ۱۷ شهریور پایین تر از میدان شهدا هست. طب ست این امکان فراهم آورده که امکان ثبت سفارش و ارسال مرسولات به سراسر ایران امکان پذیر هست.

تیم فنی و تامین کنندگان طب ست با سابقه ی بیش از نیم قرن می توانند تکیه گاه مطمئن برای خریداران طب ست باشند.

اطلاعاتی که درپایگاه اینترنتی طب ست در اختیار شما قرار میگیرد به صورت مداوم به روز رسانتی شده و شما با مطالعه ی مقالات و توضیحات کالاها میتونید به یک کارشناس در زمینه ی تجهیزات پزشکی ، توان بخشی ، و نگهداری سالنمد، معلول و… در منزل تبدیل شوید. در صورت هرگونه ابهام می توانید با کارشناسان فروش طب ست تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

طب ست مرسولات مشتریان را در اسرع وقت و بهنحوی که خریدار در هنگام خرید انتخاب کرده ارسال می کند. 

صاحب امتیار طب ست جناب آقای علی مقدس جعفری بوده و به هیچ وجه طب ست مربوط به شخص حقوقی نمی باشد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
Tebset
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
Tebset