شرکت همیار طب کسری تولیدکننده تجهیزات ارتوپدی تن ‌یار مجموعه ای توانمند که از سال 1388 توسط کارشناسان ارتوپدی فنی پایه‌گذاری گردیده است.

با پیشرفت تکنولوژی روز به روز تعداد محصولات ارتوپدی بیشتر شده و با کاربرد های متفاوتی که برای اندام های مختلف بدن دارند، امروزه به راحتی در دسترس همگان قرار دارند. شرکت تن یار دارای محصولات متنوعی در زمینه ارتوپدی میباشد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

معرفی محصولات ارتوپدی تن یار

شکم بند لاغری تن یار

یکی از پر فروش ترین و بهترین محصولات ارتوپدی، شکم بند لاغری می باشد. زیرا تناسب اندام و زیبایی بدن همواره یکی از دغدغه های بزرگ انسان ها بوده است. طراحی منحصر به فرد شکم بند لاغری تن یار از جنس پلاستیک بوده و سبب افزایش درجه حرارت بدن میشود و در نتیجه تعرق بیشتری در بدن صورت می گیرد و در کنار یک رژیم غذایی مناسب و تمرینات ورزشی به راحتی می توان به تناسب اندام رسید. شکم بند لاغری علاوه بر این ناحیه، دور کمر و پهلوها را نیز می پوشاند و باعث چربی سوزی میشود و کاهش وزن اتفاق می افتد.

شکم بند

قوزبند طبی تن یار

یکی از این محصولات ارتوپدی پر طرفدار و رایج، قوز بند طبی است، که امروزه به طور وسیعی از آن برای درمان و جلوگیری از پیشرفت قوز بیمار استفاده می شود. قوز یا انحنای کمر در اثر قرار گرفتن بدن در وضعیت نامناسب نشستن یا ایستاده به وجود می آید.

به ویژه برای افرادی که مدت های طولانی در وضعیت نادرست پشت میز نشسته و یا کج می ایستند. قوزبند طبی تن یار به بدن کمک می کند تا شانه ها به سمت عقب کشیده شوند و در این حالت باقی بمانند و به این صورت، وضعیت بدن اصلاح می گردد و از قوز و خمیدگی بیشتر پیشگیری شده و درد کمر ناشی از این وضعیت را بر طرف میکند. علاوه بر این، ضعف عضلات ستون فقرات را نیز برطرف میکند.

شکم بند طبی تن یار

یکی دیگر از محصولات ارتوپدی که طرفدارن زیادی دارد ، شکم بند طبی می باشد که سال‌های زیادی است که در سراسر دنیا شناخته شده است و با کاربرد های متفاوت خود، در دسترس همگان قرار دارد. 

محبوبیت شکم بند طبی به خاطر خاصیت ترمیم بخشی آن است که بعد از عمل جراحی های مختلف توسط پزشک برای بیمار تجویز می شود و باعث بهبودی زخم میگردد. شکم بند طبی انواع مخت

'------------Its by me